Szczegóły oferty

Bielsko-Biała

Mieszkania - sprzedaż

Cena: 155 000 PLN

Sygnatura:
OSM/137
Numer oferty:
741
Powierzchnia:
47 m2
Rynek:
rynek wtórny
Liczba pokoi:
3 pokoje
Piętro:
1
Liczba pięter:
4
Forma własności:
spółdzielcze - własn.
Stan mieszkania:
do odświeżenia
Kontakt:
 Edyta Bednarczyk
Telefon:
 508 508 511; 514 533 000
Telefon:
 33/ 496 89 89
e-mail:
 

Opis oferty

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m2, znajdujące się w niskim bloku w centrum miasta.

Mieszkanie posiada 3 oddzielne pokoje- jeden przechodni, samodzielną kuchnię, mieszkanie doskonale nasłonecznione.

Cena mieszkania obejmuje wyposażenie oraz umeblowanie zgodne z dokumentacją zdjęciową.

W koło teren zagospodarowany, dużo zieleni, plac zabaw dla dzieci.
Do mieszkania przynależy piwnica.

Budynek z zewnątrz ocieplony, odnowiony. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku.

W pobliżu doskonale rozwinięta infrastruktura usługowa-handlowa w postaci sklepów, przystanków mzk, przychodni lekarskich.

Oferta skierowana do klientów poszukujących dobrze skomunikowanego mieszkania w pobliżu centrum w bardzo atrakcyjnej cenie.


WIDZIAŁEŚ TĄ NIERUCHOMOŚĆ ZA NIŻSZĄ CENĘ?
TO CENA DLA CIEBIE!! ZADZWOŃ!

Kontakt pod numerem: 33/ 496 89 89 lub 508 508 511 oraz 514 533 000 .

Licencja osoby odpowiedzialnej zawodowo: nr 5974.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Nasza strona: www.nieruchomosciRentHouse.pl



Inwestycje: nie


Zadaj pytanie lub zaproponuj swoją cenę

Mieszkania sprzedaż

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę nieruchomości mieszkaniowych, które obejmują zarówno Bielsko-Białą jak i okolice. Prezentujemy dużą różnorodność ofert pod względem cenowym, lokalizacyjnym jak i metrażowym.

Zachęcamy wszystkich do spotkania się z przedstawicielami agencji nieruchomości RentHouse, co umożliwi nam poznanie Państwa potrzeb i jednocześnie przygotowanie ofert zgodnych z Państwa oczekiwaniami.

Jednocześnie pragnę zwrócić uwagę na dużo większe możliwości znalezienia Państwa wymarzonej nieruchomości po takiej konsultacji, jako że duży procent okazyjnych ofert nieruchomości zostaje sprzedana właśnie klientom z naszej bazy, zanim pojawią się w jakimkolwiek ogłoszeniu. Dotyczy to zarówno ofert z rynku wtórnego jak i deweloperskiego.

Bezpieczeństwo zakupu, to sprawa pierwszorzędna, doświadczenie pokazuje, że niewielki tylko odsetek nieruchomości na rynku, to transakcje proste, większość jednak wymaga sporego doświadczenia i wiedzy, aby wymarzony zakup był początkiem nowego etapu, a nie mnóstwa kłopotów i straty pieniędzy.

Pozostajemy również do dyspozycji w kwestiach organizowania formalności kredytowych od momentu gromadzenia dokumentacji, przez cały proces analizy kredytowej po finalizację zakupu. Nasi klienci nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów związanych z weryfikacją kredytową ani też wypłatą kredytu. Spotkania z doradcą kredytowym organizowane są w naszej siedzibie firmy, w terminie dogodnym dla klienta, co niewątpliwie pozwala na znaczną oszczędność czasu, oraz elastyczność godzinową.